अंधेरा
  • Top story
“Përdhunimet e serbëve” - Rrëfime të llahtarshme, nga ngjarjet e luftës në Kosovë - Top Story
5 दिन पहले
Qytetet dhe fshatërat në Kosovë, rënkojnë nga plagët e luftës! Serbët nuk kanë kryer vetëm vrasje. Makineria e tyre e luftës ...
Top Story/ “Përdhunimet e serbëve”, një dokumentar që rrëfen dhimbjet e luftës së Kosovës
5 दिन पहले
Top Story rikthehet sot në ekranin e Top Channel, në orën 21:00. Një seri dokumentarësh investigative, me tema të mprehta, pritet ...
“Vrasja e Fatmir Xhindin” - Pistat e hetimit dhe orët e fundit të deputetit socialist - Top Story
3 महीने पहले
Top Story ka realizuar një dokumentar mbi vrasjen e ish - deputetit socialist Fatmir Xhindi, i vrarë pabesisht në 2 maj 2009, ...
“Holanda, rikthimi i vizave”- Top Story mbi trafikun e drogës dhe paragjykimin ndaj shqiptarëve
4 महीने पहले
Një pjesë e parlamentit holandez kërkon të përjashtojë shqiptarët nga lëvizja pa viza drejt Holandës, pasi sipas tyre krimi i ...
"Padrinot e Elbasanit" - Larje hesapesh mes familjeve mafioze dhe mpleksja e politikës - Top Story
7 महीने पहले
Për herë të parë, Top Story realizoi një dokumentar për përplasjet kriminale në qytetin e trazuar të Elbasanit. Nëpërmjet ...
“Gjyqtarët e Zinj” - Lidhja me krimin, korrupsionin, kumarin dhe imoralitetin - Top Story
10 महीने पहले
Top Story - Një emision politiko-investigativ që transmetohet çdo të Mërkurë, në Top Channel - 14.11.2018 Top Story transmetoi ...
“Vjedhja e RINASI-it" - Analiza e fakteve në terren, kush e vrau Admir Muratajn?! - Top Story
4 महीने पहले
Top Story solli në këtë dokumentar Admir Nikaj, ose siç njihet ndryshe Admir Muratajn, i cili do të mbahet mend si personi që ...
Top 10 Amazing Moments from the Toy Story Trilogy
2 साल पहले
Top 10 Amazing Moments from the Toy Story Trilogy Subscribe: goo.gl/Q2kKrD // TIMESTAMPS BELOW ...
ALPA GUN - Top Story HQ
9 साल पहले
Dies ist ein Lied!
“Grabitje Spektakolare” - Video ekskluzive sesi sulmojnë “skifterët” - Top Story
6 महीने पहले
Nëpërmjet dëshmive ekskluzive, Top Story risolli edhe njëherë ngjarjen e vjedhjes së floririt të Krrabës. Kjo ngjarje sot e kësaj dite ...
“Biznes me vdekjen" - Miliona lekë për një varr dhe sekserët e morgut - Top Story
6 महीने पहले
Duke iu referuar pamjeve ekskluzive, bisedave me banorët, shkresave, dokumenteve zyrtare dhe standardeve ligjore, Top Story ...
18 χρόνια Reality shows στην Ελλάδα | "TOP STORY" (Open Beyond TV) {3.4.2019}
5 महीने पहले
Οι παίκτες των ριάλιτι που απασχόλησαν τη δημοσιότητα συναντιούνται σήμερα στο Top Story. Ο Πρόδρομος του Big...
"Russian Money", Part One -Washington, full investigation of DPA’s lobbying - Top Story
3 महीने पहले
Top Story” travelled to Washington to make a documentary about the Russian funding of Albanian political parties. For the first ...
“Burgjet e Shqipërisë” - Të sëmurë mendorë që mbahen në kushte ç’njerëzore - Top Story
7 महीने पहले
Top Story i kushtoi një vëmendje të veçantë trajtimit të të burgosurve në sistemin penitenciar të Shqipërisë. Nëpërmjet pamjeve ...
“Të udhëtosh me autobus” - Miliona lekë fitime, por transporti urban është skandaloz - Top Story
3 महीने पहले
Të udhëtosh me autobus” - Miliona lekë fitime, por transporti urban është skandaloz - Top Story Description “Të udhëtosh me ...